Ankara Seta Temizlik

Ankara Site ve Konut Temizliği

 
Apartman ve bina temizliği için doğru adrestesiniz.
#Sigortalı ve titiz ekibimiz
#Haftalık temizlik ve günlük çöp alımı
#Her ay fatura ve sigorta bildirgeleri
#Gerekli tüm malzemeler
Not: Sadece Mamak bölgesinde hizmet vermekteyiz.
 
Site ve konut temizliği en sık hizmet verdiğimiz iş kollarımızdan birisidir. Ekonomik şartlar nedeniyle artık bir çok ailede ebeveynler çalışmak zorunda kalmaktadır. Haliyle işten arta kalan zamanlarda her ne kadar temizlik yapılsada bu temizlik istenilen kalitede olamamaktadır ve tam bir hijyen sağlanamamaktadır. Bu durumda en akılcı çözüm temizlik firmalarından alınan yardım olacaktır. Ayda 2 veya 4 defa alacağınız bir temizlik personeli sayesinde evinizde temizlik problemi kalmayacaktır. Sadece çalışan ebeveynler için değil her ev hanımlarıda günümüzde sık sık temizlik personeli çağırmaktadırlar. Profesyonel temizlik esnasında özel ekipmanlar ve kimyasallar ile işlem yapılmaktadır. Bu ekipmanların veya özel temizlik ilaçlarının bir evde bulunması çok zor bir ihtimaldir. Derinlemesine ve etkili bir temizlik için bizleri arayarak temizlik personeli talebinde bulunabilirsiniz. Eğer temizliğin bir günde bitmesini arzuluyorsanız evin metrekaresine göre personel gönderimi sağlayabiliyoruz. Randevu tarihinde temizlik personelimiz temizlik işlemine mutlaka başlar eğer olurda bir aksilik olursa yeni bir görevli randevu tarihine tabi kalınarak sizlere yönlendirilecektir. Bu sayede sizlerde evinizde temizlikçi beklerken esir kalmayacaksınız. Aynı zamanda yapmış olduğumuz tüm işleri denetim birimimiz tarafından kontrol etmekteyiz. Herhangi olumsuz bir durum hemen telafisi tarafımızdan yapılmaktadır.
Profesyonel Site ve Konut Temizliği
 
Konutlar olduğu kadar sitelerinde temizlik işlerinde yardımcı oluyoruz. Özellikle yeni ve modern binalarda temizlik işlerini bizim gibi profesyonel ekipler düzenli olarak yapmaktadır. Özellikle geniş alanlarda yerdeki kaplamanın cinsine göre özel makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz bu şekilde daha kalıcı ve temiz çözüm elde etmiş oluruz. Temizlik ekiplerimiz her alanda özel eğitimlerden geçirilmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetimizi sürekli olarak maksimum seviyede tutmayı hedeflemekteyiz. Yaptığımız işlerimizin hepsini referanslarımıza katabilecek kalitede yaparak gücümüz referanslarımızdan almaktayız. Rahatlıkla referanslarımızı arayarak bizler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Firma olarak amacımız sizlere her zaman için en kaliteli hizmeti verebilmektir. Bunun için yapmış olduğumuz tüm işlerde maksimum titizlikle işlem yapmakta aynı zamanda iş sonrası ve ortasında işlerimizi denetimden geçirerek gözden kaçabilecek her hangi bir duruma karşıda önlem almış oluyoruz.

Site ve konut temizliği en sık hizmet verdiğimiz iş kollarımızdan birisidir.

seta
>