Ankara Seta Temizlik

Ankara Bina Temizliği

Apartman ve bina temizliği için doğru adrestesiniz.
#Sigortalı ve titiz ekibimiz
#Haftalık temizlik ve günlük çöp alımı
#Her ay fatura ve sigorta bildirgeleri
#Gerekli tüm malzemeler
Not: Sadece Mamak bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Bina temizliği özellikle büyük sitelerde sık sık görülen taleplerden biridir. Büyük binaların temizliği sadece apartman görevlilerinin tek başına yapabilecekleri bir temizlik değildir. Bina temizliği binanın yapısına göre gerekirse ek ekipmanlar kullanılarak birden fazla kişi ile yapılabilecek temizliklerdir. Bina temizliği dendiğinde genelde sadece merdivenlerin temizliği akla gelmektedir. Bina temizliği sadece merdiven ve yerlerin temizliği değil bina içinde ortak kullanıma ait tüm alanların temizliğini, asansörleri, tırabzanları varsa ortak kulanımdaki camların temizliği, depoların temizliği gibi bir çok alanı kapsamaktadır. Alanında profesyonel personelimiz ile çok kısa bir süre içinde binanız için derinlemesine temizlik hizmeti vermekteyiz. Daha hijyenik bir ortamda yaşamanın keyfini doya doya çıkartabileceksiniz.
Müşteri Memnuniyetli Bina Temizliği
 
Bina temizliklerinde özellikle yer temizliği önem taşımaktadır. Binanın yapısına göre gerekirse son teknoloji makinelerimiz ile bina içinde ıslak zeminlerde yıkama işlemi yapmaktayız. Genelde mermer veya fayans olan bu zeminler özel makineler ile yıkandığı sürece ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Bu sırada merdivenlerin temizliği ve merdiven korkulukların temizliğinide titizlikle yapmaktayız. Merdiven korkulukları dediğimiz trabzanlar genelde alüminyum veya metal ürünlerinden yapılmakta olup bir süre sonra parlaklıklarını giderir veya korozlanma görülür. Böyle durumlarda alüminyum korkuluklar özel parlatıcı kimyasallar ile yine eski haline getirilir. Bina içinde kullanılan kimyasallar evlerde kullanılanlara göre daha etkilidir. Çünkü günde yüzlerce kişinin kullandığı ortak alanlardaki kirler her kimyasal ile çıkmaz.
 
Bina temizliği belli periyodlar ile yapılmaktadır. Firmamızı arayıp randevu aldığınız taktirde öncelikle sizleri binanızda ziyaret ederek gerekebilecek ekip sayısı ve ekipmanı tespit ediyoruz. Sizler içinde uygun bir zaman dilimi belirleyip bina temizliği işleminizi yapıyoruz. Ayrıca bina için tadilatlardan sonra daha kapsamlı bir ekip ile hizmet ederek kısa sürede temizlik probleminizi çözüyoruz. Tüm yaptığımız işlerde olduğu gibi bina temizliği konusunda da temizlik sonrası kontrol ekibimiz ile yapılan işi kontrol ederek müşteri memnuniyetimizi en yüksek seviyede tutmayı hedefliyoruz. Temizliğin her kolunda müşterilerimizden aldığımız olumlu referansların ışında sizlere daha iyi hizmeti vermek için sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Bizleri seçtiğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bina temizliği özellikle büyük sitelerde sık sık görülen taleplerden biridir.

seta
>